
Duwen en trekken
Dat de gesprekken tussen individuele huisartsen en Zilveren Kruis moeizaam verlopen blijkt ook uit de op 5 december uitgezonden reportage van Een Vandaag waaraan huisarts Lenneke van Montfort en LHV-voorzitter Ella Kalsbeek meewerkten. Kalsbeek zegt daarin: ‘We zouden willen dat we wat minder hoefden te duwen en trekken. Het gaat tenslotte om duizenden huisartsen en honderdduizenden patiënten.’
Bekijk het item van EenVandaag:
Tekenperiode verlengd
Het portaal voor het tekenen van overeenkomsten blijft overigens open tot en met 31 december 2018 in plaats van de eerder door Zilveren Kruis gecommuniceerde 6 december.
Lees hier een eerder bericht over dit onderwerp (Hoofdlijnenakkoord Zilveren Kruis levert huisarts in de praktijk weinig op - 2 november 2018)