Voor en door huisartsen
 

Hoe zit het bij regelen van vervanging tijdens een waarneming voor bijvoorbeeld vakantie?

 

Voor het antwoord op deze vraag, verwijzen wij u naar de toelichting op de overeenkomst van duurwaarneming, zie de toelichting op artikel 5.10 en 5.11.

Terug naar vorige pagina