AI in de huisartsenpraktijk
December 2024
Face ID en Google Translate vinden we al een paar jaar gewoon. Inmiddels komen er in hoog tempo ook nieuwe toepassingen van kunstmatige intelligentie specifiek voor de huisartsenpraktijk. De ene huisarts gaat enthousiast met artificial intelligence (AI) aan de slag, de ander wacht nog even en vraagt zich af hoe het zit met de privacy. AI in de huisartsenpraktijk, hoe werkt dat?

Wil je meer leren over AI? Volg dan de nascholing van de LHV Academie. Lees hier meer.
Uit De Dokter december 2024
Met in dit nummer onder andere artikelen over AI in de huisartsenpraktijk, ANW-enquête, continuïteit in de huisartsenzorg en het afscheidsinterview met Karel Rosmalen.

Bekijk ook
Tijdens een landelijke ledenvergadering op 28 oktober hebben de leden ingestemd met vernieuwingen in de rol van de ambassadeurs, zodat
De nieuwe systematiek sluit beter aan bij de gedachte van één LHV en zorgt voor een eerlijke verdeling van de
Als lid van de LHV ontvang je nu tot wel 25 % korting bij twee geselecteerde leveranciers: Mediq en Henry