Spring naar content

De tas van huisarts Jeanette Caljouw-Vos

Juni 2024

Een klassieke dokterstas, of toch een hippere variant? Als huisarts heb je steeds meer te kiezen. Wat zegt de tas eigenlijk over de dokter? En wat zit er in die tas? Huisarts Jeanette Caljouw-Vos uit Ridderkerk zag in Italië haar droomtas staan.

Uit De Dokter juni 2024

Met artikelen over de LHV-ambassadeurs, de keten van praktijkstart, structurele vergoeding MTVP en natuurlijk vaste rubrieken De Tas en Mijn Praktijkstart.

Bekijk ook

De nieuwste editie van De Dokter valt volgende week bij LHV-leden op de mat. Gerdine Honing-De Lange, arts in opleiding

Huisartsenpraktijken met meer dan 25 zorgverleners zijn verplicht een cliëntenraad in te stellen. De LHV zet zich in, net als

Op 3 juni vond onze landelijke ledenvergadering plaats. De afgevaardigde huisartsen bespraken ideeën voor een beter bekostigingssysteem voor de huisartsenzorg.