Spring naar content
Afdeling De Gelderse Rivieren

Sluit je aan bij het volgende afdelingsberaad op 22 mei a.s.?

We kijken terug op een inspirerende eerste afdelingsberaad op 11 maart jl. Tijdens dit afdelingsberaad bespraken we samen de agendapunten/thema’s van de LHV-Ledenvergadering. Samen bespreken geeft verdieping, de ambassadeurs Hanneke en Linda namen de inbreng mee naar de Landelijke Ledenvergadering.

Daarnaast bespraken we de zomerwaarneming en wisselden we uit wat er speelt in de huisartsenpraktijk en in de verschillende regio’s.

We zien er naar uit om samen de democratie binnen de Afdeling De Gelderse Rivieren verder vorm te geven. Wil jij hieraan ook meedoen? Meld je dan aan voor het afdelingsberaad op 22 mei a.s. We nodigen ook waarnemers en hidha’s uit om te reageren.

Dit kan door te mailen aan: degelderserivieren@lhv.nl

Nieuws

Op 19 mei is het Dag van de Huisarts en wij zijn op zoek naar jouw verhaal! Staat jouw huisarts

Worstel jij met tekort aan ruimte binnen jouw huisartsenpraktijk of loopt je huurcontract binnenkort af? Of worstel je met andere

Wat is de functieomschrijving van een basisarts in de huisartsenpraktijk en welk salaris past daarbij? Je leest het in de