Sluit je aan bij het volgende afdelingsberaad op 22 mei a.s.?
We kijken terug op een inspirerende eerste afdelingsberaad op 11 maart jl. Tijdens dit afdelingsberaad bespraken we samen de agendapunten/thema’s van de LHV-Ledenvergadering. Samen bespreken geeft verdieping, de ambassadeurs Hanneke en Linda namen de inbreng mee naar de Landelijke Ledenvergadering.

Daarnaast bespraken we de zomerwaarneming en wisselden we uit wat er speelt in de huisartsenpraktijk en in de verschillende regio’s.
Reactie van deelnemers:
‘Achtergrondinformatie rond de LLV beleidszaken kort weergegeven, goede voorzitter’
‘Fijn dat we als ‘gewone’ leden mee kunnen praten’
‘Interessant om te horen met welke thema’s jullie bezig zijn’

We zien er naar uit om samen de democratie binnen de Afdeling De Gelderse Rivieren verder vorm te geven. Wil jij hieraan ook meedoen? Meld je dan aan voor het afdelingsberaad op 22 mei a.s. We nodigen ook waarnemers en hidha’s uit om te reageren.
Dit kan door te mailen aan: degelderserivieren@lhv.nl
Nieuws
Wil je als huisarts invloed hebben op wat er in jouw gemeente gebeurt? Dan is stemmen belangrijk, maar er zijn
De tweede editie van het project ‘Patiëntenuitwisseling’ ligt inmiddels achter ons. Een maand lang kregen patiënten opnieuw de mogelijkheid om
Hoe zorgen we dat nieuwe aanbieders in de huisartsenzorg goede kwaliteit en continuïteit bieden? De LHV en het NHG hebben