Spring naar content

Word jij de stem van de LHV in de regio?

Van 2 tot en met 16 december vinden in veel regio’s ambassadeursverkiezingen plaats. Wil jij de LHV in jouw regio vertegenwoordigen? Tot 26 november kan je je aanmelden. 

Wat doet een LHV-ambassadeur?

Als LHV Huisarts-ambassadeur ben je dé schakel tussen collega-huisartsen in de regio en de landelijke LHV. Je bent een essentiële speler in de belangenbehartiging, kennisdeling en het versterken van de onderlinge band tussen huisartsen. Dit doe je niet alleen, maar samen met je collega-ambassadeurs en regionale bureaumedewerkers.

Wie zoeken we?

We zoeken LHV-leden die een passie hebben voor het huisartsenvak en gemotiveerd zijn om huisartsen van alle doelgroepen en leeftijden te vertegenwoordigen. Die weten wat speelt bij collega-huisartsen in de regio, affiniteit hebben met eerstelijns samenwerking en plezier hebben in besturen.

Er zijn twee profielen:

  • Profiel A: LHV-ambassadeur Afgevaardigde (ca. 8 uur p.w.). In deze rol vertegenwoordig je de afdeling in de Landelijke Ledenvergadering.
  • Profiel B: LHV-ambassadeur Plaatsvervangend afgevaardigde (ca. 4 uur p.w.). Deze rol is hetzelfde als profiel A, behalve de vertegenwoordiging van de afdeling in de Landelijke ledenvergadering.

Er zijn minimaal twee ambassadeurs per afdeling. In iedere afdeling heeft minstens één ambassadeur de rol van Ambassadeur – afgevaardigde (profiel A).

Wat bieden we?

  • De mogelijkheid direct invloed uit te oefenen op het huisartsenbeleid.
  • Uitbreiding van je netwerk en nauwe samenwerking met andere ambassadeurs en het bureau.
  • Ontwikkeling van je bestuurlijke en leiderschapsvaardigheden door middel van scholing en intervisie.
  • Een goede financiële vergoeding.

Iets voor jou?

Kijk op de pagina over de Ambassadeursverkiezingen voor de volledige functiebeschrijving en de beschikbare vacatures per regio. Let op: de aanmeldtermijn sluit op 26 november!

Nieuws

Vanaf 2026 gaan alle medewerkers die pensioen opbouwen bij PFZW over naar een nieuwe pensioenregeling. Dit heeft betrekking op al

De Raad van State (RvS) reageerde kritisch op het wijzigingsvoorstel (‘novelle’) dat ervoor moet zorgen dat hulpverleners die mensen helpen die

Van 2 tot en met 16 december vinden in veel regio’s ambassadeursverkiezingen plaats. Wil jij de LHV in jouw regio