Spring naar content

Binnenkijken bij huisartsenpraktijk Biersteker-Gijsbers in Rotterdam

Februari 2023

Huisartsen Laura Gijsbers en Hester Biersteker namen in 2018 een huis- artsenpraktijk over in een gezondheidscentrum aan de Blaak in Rotterdam en kregen meteen bij overname te horen dat de huur opgezegd zou worden. ‘Een overname en een verhuizing tegelijk, dat was best veel’, zegt Gijsbers. 

Uit De Dokter februari 2023

Met daarin een artikel over vrij roosteren, een praktijkstart en een interview met minister Ernst Kuipers over het Integraal Zorgakkoord.

Bekijk ook

Vanaf 2026 gaan alle medewerkers die pensioen opbouwen bij PFZW over naar een nieuwe pensioenregeling. Dit heeft betrekking op al

De Raad van State (RvS) reageerde kritisch op het wijzigingsvoorstel (‘novelle’) dat ervoor moet zorgen dat hulpverleners die mensen helpen die

Van 2 tot en met 16 december vinden in veel regio’s ambassadeursverkiezingen plaats. Wil jij de LHV in jouw regio