Spring naar content

Medewerkers binden begint al voor de eerste werkdag

Februari 2024

In een tijd van krapte wil je de medewerkers die je hebt, graag vasthouden. Een goede start helpt daarbij. Hoe zorg je ervoor dat nieuwe medewerkers zich snel thuis voelen in de praktijk en merken dat hun inbreng wordt gewaardeerd?

Bekijk ook onze handleiding Nieuwe medewerkers werven, inwerken en binden

Uit De Dokter februari 2024

Met artikelen over mentale gezondheidsnetwerken, een warm welkom voor nieuwe praktijkmedewerkers, de LHV Praktijkmatch en natuurlijk vaste rubrieken De Tas en Mijn Praktijkstart.

Bekijk ook

Vanaf 2026 gaan alle medewerkers die pensioen opbouwen bij PFZW over naar een nieuwe pensioenregeling. Dit heeft betrekking op al

De Raad van State (RvS) reageerde kritisch op het wijzigingsvoorstel (‘novelle’) dat ervoor moet zorgen dat hulpverleners die mensen helpen die

Van 2 tot en met 16 december vinden in veel regio’s ambassadeursverkiezingen plaats. Wil jij de LHV in jouw regio