Instellingen
Wij maken gebruik van cookies. Lees meer hierover in onze privacyverklaring.. We respecteren privacy, daarom geven we controle over de manier waarop we met gegevens omgaan.
Altijd actief

Geen cookies weer te geven

Spring naar content

‘Helemaal praktijkhouder, maar dan in loondienst’

Juni 2024

Praktijkhouder zijn, maar zonder zorgen over bedrijfsvoering, regeldruk en ict-systemen. Fenneke van den Brand heeft samen met een collega een duopraktijk in een gezondheidscentrum van Stroomz in Eindhoven.

Uit De Dokter juni 2024

Met artikelen over de LHV-ambassadeurs, de keten van praktijkstart, structurele vergoeding MTVP en natuurlijk vaste rubrieken De Tas en Mijn Praktijkstart.

Bekijk ook

De LHV heeft samen met FMS, KNMT en VvAA een reactie gegeven op de Zelfstandigenwet, de initiatiefwet die Kamerleden van

Met de zomervakantie in aantocht, vragen patiënten mogelijk vaker naar een medicijnverklaring om mee te nemen op reis. Patiënten moeten

Hoe ga je om met taboes rond de overname van een huisartsenpraktijk, zoals financiën? En welke rol speelt je partner