Iedereen wil naar een simpeler bekostiging
November 2021
De LHV is weer op regiotoer. Het kán gelukkig weer. Tijd voor ontmoetingen en een toelichting op nieuwe LHV-plannen en ontwikkelingen in de zorg. En natuurlijk ook: aandacht voor de bekostiging van de huisartsenzorg. Welke veranderingen staan er de komende jaren op stapel?

Uit De Dokter november 2021
Met daarin binnenkijken bij een moderne praktijk in Dongen, datalek in de huisartsenpraktijk, een groenere huisartsenpraktijk en nog veel meer.

Bekijk ook
Op dinsdag 30 september vond de hele dag zitting plaats bij het College van Beroep voor het bedrijfsleven (CBb) over
Op dinsdag 30 september behandelt het College van Beroep voor het bedrijfsleven (CBb) de beroepszaken tegen de NZa-tarieven voor huisartsenzorg
Vanaf 1 januari 2026 wordt het meedenkadvies ingevoerd als nieuwe landelijke zorgprestatie in S1. Net zoals nu kunnen huisartsen digitaal