Iedereen wil naar een simpeler bekostiging
November 2021
De LHV is weer op regiotoer. Het kán gelukkig weer. Tijd voor ontmoetingen en een toelichting op nieuwe LHV-plannen en ontwikkelingen in de zorg. En natuurlijk ook: aandacht voor de bekostiging van de huisartsenzorg. Welke veranderingen staan er de komende jaren op stapel?

Uit De Dokter november 2021
Met daarin binnenkijken bij een moderne praktijk in Dongen, datalek in de huisartsenpraktijk, een groenere huisartsenpraktijk en nog veel meer.

Bekijk ook
De NZa heeft wederom niet aannemelijk gemaakt dat de tarieven voor huisartsenzorg kostendekkend zijn. Dat oordeelde het College van Beroep
We reageren in dit bericht op de vandaag uitgesproken, definitieve uitspraak van het College van Beroep voor het bedrijfsleven (CBb)
Op dinsdag 18 november om 09.45 uur doet het College van Beroep voor het Bedrijfsleven (CBb) uitspraak in de zaken die