De toekomst van de huisarts is aan de huisarts zelf
November 2023
Wie bepaalt de toekomst van de huisartsenzorg? Organisaties met grote zakken geld of de huisartsen zelf? Geen moeilijke vraag, vinden LHV- bestuurder Hilly ter Veer en LHV-ambassadeurs Esther van Osselen en Hanneke van der Veer. Samen reageerden de drie huisartsen op een interview met twee Co-Med-directeuren in NRC. ‘Het is aan onszelf als huisartsen om de kern van ons vak overeind te houden.’

Uit De Dokter november 2023
Met artikelen over toekomst huisartsenzorg, thuiswonende ouderen en een kennismaking met nieuwe voorzitter Marjolein Tasche.

Bekijk ook
Wat is de huidige stand van zaken rondom zelfstandigenbeleid? Wat zijn de financiële gevolgen van een overstap van zzp naar
Tijdens de Landelijke Ledenvergadering (LLV) zijn de LHV-ambassadeurs bijgepraat over de laatste stand van zaken rond het Hoofdlijnenakkoord Ouderenzorg (HLO)
Hoe krijgen we betere samenwerking in de eerste lijn en hoe wordt de toegankelijkheid van de eerstelijnszorg daar beter van?