Werven in een krappe markt: hoe maak je het verschil?
September 2024
In een krappe arbeidsmarkt tóch een goed bezet assistententeam krijgen en houden. Dat is voor veel praktijken een lastige opgave. Hoe maak je het verschil, waardoor gegadigden op jóuw vacature reageren? Drie praktijken vertellen hoe ze hun bezetting op peil houden.

Uit De Dokter september 2024
Met artikelen over de petitie, opvallen met je vacature, kennismaken met LHV-bestuurder Mariëtte Willems en natuurlijk vaste rubrieken Binnenkijken, De Tas en Mijn Praktijkstart.

Bekijk ook
Het ministerie van VWS stelt in 2026 geld beschikbaar voor het opleiden van praktijkpersoneel en voor het volgen van bepaalde
Op donderdag 6 maart is het de Dag van de Doktersassistent. In Nederland werken zo’n 35.000 doktersassistenten, waarvan de meeste
Ben je al bezig met de vakantieplanning voor de zomer? Een rooster rond krijgen kan lastig zijn omdat medewerkers vaak