Spring naar content
Afdeling Limburg

Nieuwjaarsbijeenkomst 8 januari 2026 – Inschrijving geopend!

LHV-voorzitter Marjolein Tasche op tour door Limburg

De Limburgse huisartsenzorg staat volop in de spotlight!
Na de vele enthousiaste reacties op onze oproep ‘Jouw praktijk in de spotlight’ besloot LHV-voorzitter Marjolein Tasche extra tijd vrij te maken voor een tour door Limburg.
Vanaf woensdag 7 januari bezoekt zij praktijken verspreid over de provincie – om met eigen ogen te zien, te horen en te beleven wat er leeft in de Limburgse huisartsenzorg. Op vrijdag 9 januari sluit ze haar tour af.

Feestelijke afsluiting van de tour – Nieuwjaarsbijeenkomst 8 januari

Op donderdagavond 8 januari komen we samen op de prachtige locatie Van Oys in Eijsden om het nieuwe jaar in te luiden én de tour feestelijk af te sluiten

Tijdens de bijeenkomst

  • Marjolein Tasche blikt terug op haar bezoeken en deelt actuele inzichten over de huisartsenzorg, zoals de bekostiging en de Wet DBA.
  • Dr. Rico Schuijers, sport- en prestatiepsycholoog, neemt ons op inspirerende én humorvolle wijze mee in hoe je ook onder druk het beste uit jezelf haalt.

Aanmelden (verplicht)

Wil je erbij zijn? Meld je dan zo snel mogelijk aan. Wacht niet te lang: vorig jaar moesten we veel mensen teleurstellen omdat het volledig vol zat.

Omdat er een 2-gangendiner is inbegrepen, vragen we iedereen zich vooraf aan te melden zodat we ons goed kunnen voorbereiden. Na je aanmelding ontvang je automatisch een bevestiging per e-mail.

Géén bevestiging ontvangen?

Laat het ons dan even weten – dan controleren we of je inschrijving goed is aangekomen. Zo zorgen we dat op 8 januari alles soepel verloopt en iedereen onbezorgd kan genieten van een inspirerende avond samen.

Zet 8 januari 2026 groot in je agenda – samen laten we zien waar de Limburgse huisartsenzorg voor staat en maken we er een inspirerende én feestelijke start van het nieuwe jaar van!

Nieuws

Apotheken en apotheekhoudende huisartsen kunnen gebruik maken van de vergoedingsregeling Mitz. Deze regeling biedt een financiële tegemoetkoming voor het actief

De ambassadeursverkiezingen zijn gestart! Heb jij je stem al uitgebracht?

Door divers en inclusief te dokteren wordt de huisartsenzorg beter én leuker, voor jezelf, voor jouw team en voor de