Mijn Praktijkstart: Jannet Voshart
April 2025
Hoe kijken huisartsen terug op de start van hun eigen praktijk? Welke plannen zijn er voor de toekomst? En welk advies hebben zij voor andere starters? Huisarts Jannet Voshart over haar praktijkstart.

Ben je benieuwd welke praktijkvorm bij je past? Laat je inspireren door de ervaringsverhalen van collega’s die je voorgingen in het starten van een eigen praktijk. Lees meer.
Uit De Dokter april 2025
Met in dit nummer onder andere artikelen over de Huisartsendagen op 3 en 4 april, de huisarts in 2035 en praktijkzoekers op de Praktijkmatch. En natuurlijk vaste rubrieken Binnenkijken en De Tas.

Bekijk ook
Leid je een zij-instromer op tot bijvoorbeeld doktersassistent via de derde leerweg? Dan kun je mogelijk subsidie ontvangen voor de
Vanaf 11 november 2026 zijn nieuw uitgegeven UZI-passen en UZI-servercertificaten één jaar geldig. Ook wijzigen de tarieven. Controleer daarom welke
De nieuwste editie van De Dokter valt vanaf 12 november bij LHV-leden op de mat. Laurens van Ede, huisarts in