Mijn Praktijkstart: Jannet Voshart
April 2025
Hoe kijken huisartsen terug op de start van hun eigen praktijk? Welke plannen zijn er voor de toekomst? En welk advies hebben zij voor andere starters? Huisarts Jannet Voshart over haar praktijkstart.

Ben je benieuwd welke praktijkvorm bij je past? Laat je inspireren door de ervaringsverhalen van collega’s die je voorgingen in het starten van een eigen praktijk. Lees meer.
Uit De Dokter april 2025
Met in dit nummer onder andere artikelen over de Huisartsendagen op 3 en 4 april, de huisarts in 2035 en praktijkzoekers op de Praktijkmatch. En natuurlijk vaste rubrieken Binnenkijken en De Tas.

Bekijk ook
Een eigen huisartsenpraktijk starten betekent keuzes maken. Doe je alles zelf, van huisvesting tot administratie? Of schakel je ondersteuning in
Een van de juristen van de LHV heeft een waarnemend huisarts bijgestaan bij het aanvechten van een voorgenomen besluit van
De LHV heeft twee nieuwe voorbeeldovereenkomsten toegevoegd voor huisartsen die hun praktijk uitbreiden met een extra praktijkhouder. Daarnaast zijn de