Meer praktijkmanagement in opleiding wakkert enthousiasme aan
December 2022
Huisartsen in opleiding leren relatief weinig over praktijkmanagement. Jammer, vinden de opleidingsinstituten, de aios en de LHV, want juist door een grondige kennismaking worden toekomstige huisartsen enthousiast voor praktijkmanagement. En die kennismaking hoeft zeker niet pas in het derde opleidingsjaar te beginnen. Nieuwe landelijke lesmodules geven praktijkmanagement op alle opleidingsinstituten binnenkort een prominentere rol.

Nascholing praktijkmanagement
Bij de start van een eigen praktijk komt heel veel kijken. Van ondernemerschap tot praktijkvoering. En van personeelsbeleid tot financiën. Deze en andere thema’s komen uitgebreid aan bod in deze vierdaagse nascholing, speciaal voor huisartsen in opleiding. Meer dan 2.000 aios gingen je al voor!
Uit De Dokter december 2022
Met daarin een artikel over het het actieplan ANW-zorg, een praktijkstart en het sociaal domein.

Bekijk ook
De nieuwste editie van De Dokter valt vanaf 12 november bij LHV-leden op de mat. Laurens van Ede, huisarts in
De voorgestelde Zelfstandigenwet wil zzp’ers en opdrachtgevers vooraf meer duidelijkheid bieden over de arbeidsrelatie. Volgens LHV en InEen sluiten de
De wijk groeit. Het aantal patiënten groeit mee. Maar een extra spreekkamer, een grotere wachtruimte of een werkplek voor een