Meer praktijkmanagement in opleiding wakkert enthousiasme aan
December 2022
Huisartsen in opleiding leren relatief weinig over praktijkmanagement. Jammer, vinden de opleidingsinstituten, de aios en de LHV, want juist door een grondige kennismaking worden toekomstige huisartsen enthousiast voor praktijkmanagement. En die kennismaking hoeft zeker niet pas in het derde opleidingsjaar te beginnen. Nieuwe landelijke lesmodules geven praktijkmanagement op alle opleidingsinstituten binnenkort een prominentere rol.

Nascholing praktijkmanagement
Bij de start van een eigen praktijk komt heel veel kijken. Van ondernemerschap tot praktijkvoering. En van personeelsbeleid tot financiën. Deze en andere thema’s komen uitgebreid aan bod in deze vierdaagse nascholing, speciaal voor huisartsen in opleiding. Meer dan 2.000 aios gingen je al voor!
Uit De Dokter december 2022
Met daarin een artikel over het het actieplan ANW-zorg, een praktijkstart en het sociaal domein.

Bekijk ook
De afgelopen weken stond de bekostiging van de huisartsenzorg volop in de schijnwerpers. De NZa nam wederom een tariefbesluit waar
Op zaterdag 10 oktober nodigen wij onze LHV-afdelingsleden uit voor een bijzondere dag aan boord van het Zeilschip Hollandsch Diep.
Een eigen huisartsenpraktijk starten betekent keuzes maken. Doe je alles zelf, van huisvesting tot administratie? Of schakel je ondersteuning in