Spring naar content

Meer praktijkmanagement in opleiding wakkert enthousiasme aan

December 2022

Huisartsen in opleiding leren relatief weinig over praktijkmanagement. Jammer, vinden de opleidingsinstituten, de aios en de LHV, want juist door een grondige kennismaking worden toekomstige huisartsen enthousiast voor praktijkmanagement. En die kennismaking hoeft zeker niet pas in het derde opleidingsjaar te beginnen. Nieuwe landelijke lesmodules geven praktijkmanagement op alle opleidingsinstituten binnenkort een prominentere rol.

Nascholing praktijkmanagement

Bij de start van een eigen praktijk komt heel veel kijken. Van ondernemerschap tot praktijkvoering. En van personeelsbeleid tot financiën. Deze en andere thema’s komen uitgebreid aan bod in deze vierdaagse nascholing, speciaal voor huisartsen in opleiding. Meer dan 2.000 aios gingen je al voor!

Meer informatie & aanmelden

Uit De Dokter december 2022

Met daarin een artikel over het het actieplan ANW-zorg, een praktijkstart en het sociaal domein.

Bekijk ook

Het Instituut Verantwoord Medicijngebruik (IVM) biedt diverse nascholingen en e-learnings voor apotheekhoudende huisartsen en andere zorgverleners in de praktijk. Denk

De eindstand van de uitvraag Kwaliteitsindicatoren Farmacie (KIF) over 2025 is bekend. Met een respons van maar liefst 96,5% is

De LHV heeft bij narekening de NZa gewezen op foute percentages in de formele tariefbesluiten. De NZa beweerde op haar