Spring naar content

Na de start: Merel van Gelderen

December 2023

Merel van Gelderen (35) vertelde begin 2020 in De Dokter over haar kersverse praktijkstart in het Limburgse Landgraaf. Wat ze toen – gelukkig – nog niet wist, was dat even later de coronapandemie zou uitbreken. Een kleine vier jaar later is ze met haar praktijk in een volgende fase beland. Wat houdt haar op dit moment bezig?

Net als Merel ook een Praktijkscan laten doen? Lees hier meer.

Uit De Dokter december 2023

Met artikelen over de nieuwe handreiking praktijkhuisvesting, informatiebeveiliging en natuurlijk vaste rubrieken De Tas en Mijn Praktijkstart.

Bekijk ook

De nieuwste editie van De Dokter valt volgende week bij LHV-leden op de mat. Gerdine Honing-De Lange, arts in opleiding

Huisartsenpraktijken met meer dan 25 zorgverleners zijn verplicht een cliëntenraad in te stellen. De LHV zet zich in, net als

Op 3 juni vond onze landelijke ledenvergadering plaats. De afgevaardigde huisartsen bespraken ideeën voor een beter bekostigingssysteem voor de huisartsenzorg.