Spring naar content

Na de start: Merel van Gelderen

December 2023

Merel van Gelderen (35) vertelde begin 2020 in De Dokter over haar kersverse praktijkstart in het Limburgse Landgraaf. Wat ze toen – gelukkig – nog niet wist, was dat even later de coronapandemie zou uitbreken. Een kleine vier jaar later is ze met haar praktijk in een volgende fase beland. Wat houdt haar op dit moment bezig?

Net als Merel ook een Praktijkscan laten doen? Lees hier meer.

Uit De Dokter december 2023

Met artikelen over de nieuwe handreiking praktijkhuisvesting, informatiebeveiliging en natuurlijk vaste rubrieken De Tas en Mijn Praktijkstart.

Bekijk ook

Sinds dit jaar is er in elke regio een mentale gezondheidsnetwerk (MGN). Hierin werken huisartsen, sociaal domein en de ggz

Om de huisartsenzorg toegankelijk en werkbaar te houden, wordt in steeds meer regio’s intensiever samengewerkt binnen de eerste lijn en

De problematiek rondom de ggz is en blijft een groot knelpunt voor huisartsen. Het verbeteren van de toegang tot de