Spring naar content

Mijn Praktijkstart: Guido Kranenburg

December 2024

Hoe kijken huisartsen terug op de start van hun eigen praktijk? Welke plannen zijn er voor de toekomst? En welk advies hebben zij voor andere starters? Huisarts Guido Kranenburg over zijn praktijkstart.

Uit De Dokter december 2024

Met in dit nummer onder andere artikelen over AI in de huisartsenpraktijk, ANW-enquête, continuïteit in de huisartsenzorg en het afscheidsinterview met Karel Rosmalen.

Bekijk ook

De afgelopen weken stond de bekostiging van de huisartsenzorg volop in de schijnwerpers. De NZa nam wederom een tariefbesluit waar

Op dinsdag 19 januari 2027 om 09.00 uur behandelt het College van Beroep voor het bedrijfsleven (CBb) het beroep van

Patiënten die tijdens hun vakantie in het buitenland botbreuken of ander letsel oplopen, hoeven bij thuiskomst niet eerst langs de