Spring naar content

Mijn Praktijkstart: Guido Kranenburg

December 2024

Hoe kijken huisartsen terug op de start van hun eigen praktijk? Welke plannen zijn er voor de toekomst? En welk advies hebben zij voor andere starters? Huisarts Guido Kranenburg over zijn praktijkstart.

Uit De Dokter december 2024

Met in dit nummer onder andere artikelen over AI in de huisartsenpraktijk, ANW-enquête, continuïteit in de huisartsenzorg en het afscheidsinterview met Karel Rosmalen.

Bekijk ook

Zorgverzekeraars hebben op 1 april hun inkoopbeleid voor 2027 gepubliceerd. Daarmee start een nieuwe fase in de contractering van de

Digitalisering moet jou als huisarts ondersteunen in je werk. Toch lopen veel huisartsen in de praktijk nog vast op gebrekkige

Ieder jaar op 19 mei staan wereldwijd de spotlights op de huisarts. Bij onze vereniging draait het iedere dag helemaal