Spring naar content

Mijn Praktijkstart: Guido Kranenburg

December 2024

Hoe kijken huisartsen terug op de start van hun eigen praktijk? Welke plannen zijn er voor de toekomst? En welk advies hebben zij voor andere starters? Huisarts Guido Kranenburg over zijn praktijkstart.

Uit De Dokter december 2024

Met in dit nummer onder andere artikelen over AI in de huisartsenpraktijk, ANW-enquête, continuïteit in de huisartsenzorg en het afscheidsinterview met Karel Rosmalen.

Bekijk ook

De mentale gezondheidsnetwerken (MGN) krijgen steeds meer vorm. Tegelijkertijd laat de eerste landelijke implementatiemonitor zien dat het succes van deze

De afgelopen weken stond de bekostiging van de huisartsenzorg volop in de schijnwerpers. De NZa nam wederom een tariefbesluit waar

Op 1 september 2026 vindt een extra Landelijke Ledenvergadering plaats waarin wordt besloten over het onderhandelingsresultaat ‘Cao Huisartsen in loondienst’.