Spring naar content

ANW-diensten zelf inroosteren: meer werkplezier

Februari 2023

Eenmaal ingeroosterde ANW-diensten leiden vaak tot levendige handel. Iedere huisarts heeft nu eenmaal eigen voorkeuren en mogelijkheden. Op meerdere huisartsenposten werkt het inmiddels andersom: eerst de wensen, dan het rooster. Huisartsen geven zelf aan welke diensten ze op zich willen nemen.

Uit De Dokter februari 2023

Met daarin een artikel over vrij roosteren, een praktijkstart en een interview met minister Ernst Kuipers over het Integraal Zorgakkoord.

Bekijk ook

In de kamerbrief van 9 april 2026 zet minister Aartsen (Werk en Participatie) de koers uit voor meer rust en

Bij softwarebedrijf ChipSoft is een cyberincident gemeld. ChipSoft heeft inmiddels bevestigd dat het gaat om een ransomware-incident waarbij criminelen daadwerkelijk

KIF-uitvraag van start

De uitvraag van Kwaliteitsindicatoren Farmacie (KIF) over 2025 onder apotheekhoudende huisartsen vindt dit jaar plaats van maandag 30 maart tot