Spring naar content

De vernieuwde LHV geeft iedereen een stem

Februari 2023

De vernieuwde LHV is een feit. Het proces van de Modernisering van de Vereniging (MOVE) is op 1 januari van dit jaar afgerond. Vicevoorzitter Aard Verdaasdonk en vijf ambassadeurs blikken kort terug, en daarna vooral vooruit. Hoe gaat de vernieuwde LHV – nu met 19 afdelingen en ruim 70 gekozen ambassadeurs – zich inzetten voor een toekomstbestendige huisartsenzorg waarover alle leden meepraten?

Uit De Dokter februari 2023

Met daarin een artikel over vrij roosteren, een praktijkstart en een interview met minister Ernst Kuipers over het Integraal Zorgakkoord.

Bekijk ook

Om de huisartsenzorg toegankelijk en werkbaar te houden, wordt in steeds meer regio’s intensiever samengewerkt binnen de eerste lijn en

De problematiek rondom de ggz is en blijft een groot knelpunt voor huisartsen. Het verbeteren van de toegang tot de

De Startende Huisarts (DSH) is hét netwerk voor alle huisartsen in hun eerste jaren. Het biedt praktische ondersteuning, scholing en een platform om jouw stem te versterken.