Medewerkers binden begint al voor de eerste werkdag
Februari 2024
In een tijd van krapte wil je de medewerkers die je hebt, graag vasthouden. Een goede start helpt daarbij. Hoe zorg je ervoor dat nieuwe medewerkers zich snel thuis voelen in de praktijk en merken dat hun inbreng wordt gewaardeerd?

Bekijk ook onze handleiding Nieuwe medewerkers werven, inwerken en binden
Uit De Dokter februari 2024
Met artikelen over mentale gezondheidsnetwerken, een warm welkom voor nieuwe praktijkmedewerkers, de LHV Praktijkmatch en natuurlijk vaste rubrieken De Tas en Mijn Praktijkstart.

Bekijk ook
Aan welke regels moet je je als huisartsenpraktijk houden bij het declareren? Hoe pas je deze regels toe? Wat is
Het afgelopen jaar was het eerste volledige jaar van het Huisartsen Interventie Team (HIT). En dat jaar was succesvol. We
De LHV heeft samen met de KNMT, FMS en VvAA informateur Letschert een brief gestuurd, waarin we de formerende partijen verzoeken