De agenda van Jenny Heering, huisarts en LHV-belangenbehartiger
Juli 2023
Vijf jaar geleden vormde deze rubriek, ‘De agenda van…’ de aanleiding voor Jenny Heering om contact te zoeken met de LHV. Inmiddels is ze naast huisarts drie dagen per week LHV-beleidsadviseur. Voor haar de perfecte combinatie. ‘Het is fijn om bij te dragen aan ons vak op de langere termijn en tegelijk verbonden te blijven met de dagelijkse praktijk.’

Uit De Dokter juli 2023
Met artikelen over de huisartsen van morgen, de agenda van Jenny Heering (LHV-belangenbehartiger) en de zomerspecial: even los van je werk.

Bekijk ook
Iedere huisartsenpraktijk moet jaarlijks een openbare jaarverantwoording aanleveren. De deadline voor het indienen van deze jaarverantwoording is 31 mei 2026.
Je houdt als huisarts van het vak, maar ergens in je loopbaan herken je misschien wel de vraag: blijf ik
ChipSoft heeft laten weten dat het is gelukt om te voorkomen dat de bij de ransomware-aanval buitgemaakte gegevens openbaar zijn