‘Samen de verandering realiseren’
Juli 2023
Hoe zorgen we ervoor dat aios huisartsgeneeskunde over 20 jaar nog steeds huisarts willen zijn? Lovah- secretaris Astrid Drijkoningen en LHV-bestuurslid Lammert Hoeve in gesprek over het Lovah-manifest ‘De huisarts van morgen’.

Uit De Dokter juli 2023
Met artikelen over de huisartsen van morgen, de agenda van Jenny Heering (LHV-belangenbehartiger) en de zomerspecial: even los van je werk.

Bekijk ook
Nivel heeft in opdracht van VWS, een onderzoek uitgevoerd naar knelpunten die huisartsen ervaren bij hun herregistratie. Hieruit blijkt dat
Tijdens het begrotingsdebat van VWS op 14 oktober stonden verschillende onderwerpen op de agenda die direct raken aan de huisartsenzorg.
Er is vooruitgang bij het regelen van de nabetaling van de hogere NZa-tarieven over 2025 en 2026. Tijdens het bestuurlijk