Spring naar content

Op weg naar een soepeler proces praktijkstart

Juni 2024

Met een breed programma wil de LHV huisartsen nog meer ondersteunen bij de start van hun eigen praktijk. Daarvoor moeten drempels voor het praktijkhouderschap omlaag. Het administratieve proces bij een praktijkstart is zo’n drempel. De afgelopen twee jaar sprak de LHV uitgebreid met alle betrokken instanties. Eenvoudiger konden ze het niet maken, toch zijn er verbeteringen bereikt.

LHV-stappenplan Praktijkovername

Wat moet je allemaal regelen als aankomend praktijkhouder? Wij helpen je op weg met dit stappenplan Praktijkovername. Zo zie je direct wat je in de maanden voor je start moet organiseren. Speciaal voor LHV-leden.

Uit De Dokter juni 2024

Met artikelen over de LHV-ambassadeurs, de keten van praktijkstart, structurele vergoeding MTVP en natuurlijk vaste rubrieken De Tas en Mijn Praktijkstart.

Bekijk ook

Afgelopen week werden bij verschillende debatten vragen gesteld over zaken waar de LHV zich hard voor maakt. Kamerleden van diverse

Op 1 juli spreekt de Tweede Kamer over de toekomst van zorg en welzijn in Nederland. Namens huisartsen hebben wij

Veel huisartsen merken het: de dagelijkse gang van zaken in de huisartsenpraktijk verandert snel. Praktijken zijn gegroeid, teams zijn groter