Spring naar content

De tas: Marilot Batenburg

November 2023

Een klassieke dokterstas, of toch een hippere variant? Als huisarts heb je steeds meer te kiezen. Wat zegt de tas eigenlijk over de dokter? En wat zit er in die tas? Huisarts in opleiding Marilot Batenburg uit Hilversum over haar dokterstas, die ook van haar opa was.

Uit De Dokter november 2023

Met artikelen over toekomst huisartsenzorg, thuiswonende ouderen en een kennismaking met nieuwe voorzitter Marjolein Tasche.

Bekijk ook

Afgelopen week werden bij verschillende debatten vragen gesteld over zaken waar de LHV zich hard voor maakt. Kamerleden van diverse

Op 1 juli spreekt de Tweede Kamer over de toekomst van zorg en welzijn in Nederland. Namens huisartsen hebben wij

Veel huisartsen merken het: de dagelijkse gang van zaken in de huisartsenpraktijk verandert snel. Praktijken zijn gegroeid, teams zijn groter