Mijn Praktijkstart: Manja Gootjes en Leonie van den Hoek
November 2024
Hoe kijken huisartsen terug op de start van hun eigen praktijk? Welke plannen zijn er voor de toekomst? En welk advies hebben zij voor andere starters? Huisarts Manja Gootjes (links op de foto) en praktijkmanager Leonie van den Hoek over hun gezamenlijke praktijkstart.

Uit De Dokter november 2024
Met in dit nummer onder andere artikelen over de wet DBA, cao huisartsen in loondienst, contractuitbreiding bij personeelstekort en een interview met LHV-voorzitter Marjolein Tasche.

Bekijk ook
Aan welke regels moet je je als huisartsenpraktijk houden bij het declareren? Hoe pas je deze regels toe? Wat is
Het afgelopen jaar was het eerste volledige jaar van het Huisartsen Interventie Team (HIT). En dat jaar was succesvol. We
Op 8 januari kwamen zo’n 80 huisartsen uit heel Limburg samen voor de nieuwjaarsbijeenkomst van de afdeling, op een bijzondere