Spring naar content

Zzp-huisarts? Kijk kritisch naar je werkvorm

November 2024

Het hing al jaren in de lucht: langdurig waarnemerschap wordt steeds moeilijker. Vanaf volgend jaar gaat de Belastingdienst de wet DBA handhaven. Dat betekent dat praktijkhouder en waarnemend huisarts financieel risico lopen bij schijnzelfstandigheid. Intussen is een nieuwe wet voor zzp’ers in de maak. De LHV zet zich in voor blijvende mogelijkheden voor waarneming bij ‘ziek, piek en uniek’, vertelt bestuurslid Hilly ter Veer.

Alles over het zelfstandigenbeleid lees je in ons thema.

Uit De Dokter november 2024

Met in dit nummer onder andere artikelen over de wet DBA, cao huisartsen in loondienst, contractuitbreiding bij personeelstekort en een interview met LHV-voorzitter Marjolein Tasche.

Bekijk ook

Nivel heeft in opdracht van VWS, een onderzoek uitgevoerd naar knelpunten die huisartsen ervaren bij hun herregistratie. Hieruit blijkt dat

Besturen is óók een vak! Op 12 oktober kwamen zo’n 25 bestuurlijk actieve huisartsen uit heel Limburg samen in Roermond

Op donderdag 14 januari 2027 luiden we het nieuwe jaar feestelijk in tijdens ons nieuwjaars diner, op de schitterende locatie