Blij met jouw huisarts? Zet jouw huisarts in het zonnetje!
Op 19 mei is het Dag van de Huisarts en wij zijn op zoek naar jouw verhaal! Staat jouw huisarts altijd voor je klaar? Heb je een bijzonder verhaal over wat jouw huisarts voor jou betekent? Of wil je gewoon een compliment delen? Laat via ons formulier hieronder weten waarom jij blij bent met jouw huisarts.

Doe mee!
Op de Dag van de Huisarts op 19 mei delen wij een aantal leuke verhalen om huisartsen in het zonnetje te zetten. Vul het formulier in om mee te doen. Vertel hierin om welke huisarts het gaat en deel jouw verhaal. Leuk om mee te nemen in jouw verhaal: hoelang ben je al bij deze huisarts en wat maakt jouw huisarts speciaal?
Het formulier is gesloten. Je kunt geen reactie meer insturen.
Nieuws
Namens de afdeling Gelre-IJssel waren Ingrid Roessingh en Maaike Bloemendal bij de LHV-vergadering van 3 juni aanwezig. Lees hier verder
Een niet zeldzame paarse krokodil is het verzoek tot verwijzing naar de logopediste na een screening door school, waarbij verdere
De nieuwste editie van De Dokter valt volgende week bij LHV-leden op de mat. Gerdine Honing-De Lange, arts in opleiding