Spring naar content
Afdeling Amsterdam/Almere

Ludieke actie: geneeskundige verklaringen gemeente Amsterdam

Woensdag 12 juli heeft ambassadeur Daphne Tabak in de gemeenteraad ingesproken over de verzoeken voor medische verklaringen door de gemeente. 

Het bericht heeft veel aandacht van de pers gekregen, zowel het Parool en AT5 hebben hierover bericht.

Ook is er door de GGD contact opgenomen met de vraag of er oneigenlijke verwijzingen voor verklaringen zijn die door GGD medewerkers worden gevraagd, zodat zij dit intern op kunnen pakken. Zij willen daarvoor voorbeelden. Graag ontvangen wij deze voorbeelden Dit kan door een reactie achter te laten onder het HAweb bericht hierover of een mail naar ons te sturen.

Nieuws

Op dinsdag 19 januari 2027 om 09.00 uur behandelt het College van Beroep voor het bedrijfsleven (CBb) het beroep van

Patiënten die tijdens hun vakantie in het buitenland botbreuken of ander letsel oplopen, hoeven bij thuiskomst niet eerst langs de

De mentale gezondheidsnetwerken (MGN) krijgen steeds meer vorm. Tegelijkertijd laat de eerste landelijke implementatiemonitor zien dat het succes van deze