Marjolein Tasche bezoekt apotheekhoudende praktijk Hallum
Op 11 april is LHV-voorzitter Marjolein Tasche op bezoek geweest bij de Apotheekhoudende Huisartsenpraktijk van Marjan Verhoef en Ard Nijhuis in Hallum, Friesland.

LHV-voorzitter Marjolein Tasche op bezoek bij huisarts Marjan Verhoef
Naast een rondleiding in de praktijk spraken Marjolein, Marjan en Ard over de meerwaarde van de apotheek bij het voeren van de huisartsenpraktijk. Daarnaast was er in het gesprek veel aandacht voor de uitdagingen van apotheekhoudende huisartsen zoals oplopende geneesmiddeltekorten, tegenstrijdige eisen van zorgverzekeraars en dalende inkomsten.
Marjolein heeft veel informatie opgenomen en was enthousiast over de persoonlijke, passende zorg die apotheekhoudende huisartsen leveren.
Nieuws
Nu vrijwel alle apotheekhoudenden actief zijn aangesloten op het Nationaal Medicijnen Verificatie Systeem (NMVS), richt de IGJ zich op de
Op 4 oktober is er weer een startersdag voor aiossen, huisartsen in loondienst en waarnemers. Ook dit jaar zal een
De uitvraag van de KIF (kwaliteitsindicatoren farmacie) over 2024 is inmiddels gesloten. Dank aan alle deelnemers. Wij zijn trots op