Spring naar content
Afdeling Midden-Nederland

Terugblik Hagro meets Wagro

Afgelopen maand vond de jaarlijkse HAGRO meets WAGRO debatavond plaats. Deze editie werd er, onder het genot van een nieuwsjaardiner, gedebatteerd over de veranderingen in het zelfstandigenbeleid.

Het debat ging over de rol van de HIDHA en of die anders is dan de rol van een vaste waarnemer. En na een prikkelende introductie van Tjeerd Bottema werd er gediscussieerd over de keuze om een HIDHA aan te nemen versus de maatschap uit te breiden. Kortom: een hele gezellige avond, waarbij de aanwezigen met de nodige nieuwe inzichten naar huis gingen.

Uitnodiging Wagro-café

Wees welkom om aan te sluiten bij onze volgende activiteit, namelijk het WAGRO-café van 19 maart over reumatologie (o.a. over PMR, jicht en patiënten die biologicals gebruiken).

Nieuws

Sinds 1 januari 2026 bestaat het ambassadeursteam uit 5 personen. Samen zetten zij zich in om jouw belangen te behartigen! Heb

In 2024 hebben branche- en beroepsverenigingen het Convenant Medisch Generalistische Zorg (MGZ) ondertekend. Om zorgaanbieders en huisartsen te ondersteunen bij

Kunstmatige intelligentie (AI) kan de huisartsenzorg versterken, bijvoorbeeld door administratieve lasten te verlichten en consulten beter voor te bereiden. Tegelijk