Leer alles over AI in de Huisartsenpraktijk
Wil jij meer weten over toepassen van AI in je dagelijkse werk als huisarts? Kom op woensdag 28 mei naar de met 3 punten geaccrediteerde Eet & Weet-avond van de LHV-afdeling Noord-Holland Midden in samenwerking met de CMIO’s (Chief Medical Information Officer) van onze regio!

AI in de huisartsenzorg
Samen met de CMIO’s, Kelly Peters en Lizzy Cuypers van Roer hebben we een divers en interactief programma samengesteld, waarin we je meenemen in de wereld van AI in de huisartsenzorg.
Verken, na een heerlijk diner, de concrete toepassingen en innovaties die jouw werk gemakkelijker en effectiever kunnen maken op dit moment en in de (nabije) toekomst. Welke AI-mogelijkheden zijn er op dit moment? En hoe veilig is dat allemaal? Hoe ziet een dag in de huisartspraktijk er over 10 jaar uit? Twee collega’s vertellen over hun ervaring met de toepassing van AI in de praktijk en er is vanzelfsprekend tijd om eigen ervaringen te delen en vragen te stellen.
Alle deelnemers ontvangen een digitale goodiebag met handige tips en informatie over AI in de huisartspraktijk.
Programma & Locatie
Locatie: Restaurant Krelis, Uitgeest
17.45: Walking dinner
18.45: Aanvang programma
- Korte update LHV en kennismaken met de CMIO’s
- Wat is AI? En wat is er allemaal al mogelijk op dit moment?
- Vooruitblik toekomst
- Uitdagingen en Aandachtspunten
21.30: Afronden en napraten
De bijeenkomst is geaccrediteerd met drie punten en is gratis voor leden.
Nieuws
Een niet zeldzame paarse krokodil is het verzoek tot verwijzing naar de logopediste na een screening door school, waarbij verdere
De nieuwste editie van De Dokter valt volgende week bij LHV-leden op de mat. Gerdine Honing-De Lange, arts in opleiding
Huisartsenpraktijken met meer dan 25 zorgverleners zijn verplicht een cliëntenraad in te stellen. De LHV zet zich in, net als