Spring naar content
Afdeling De Gelderse Rivieren

Vervolg enquête zomerwaarneming

De resultaten van de vervolg enquête over de zomerwaarneming zijn binnen. We zijn blij met de 59 collega’s die de moeite hebben genomen om deze enquête in te vullen. 14 collega’s gaven aan dat ze hun vakantie hebben moeten inkorten, verschuiven of zelfs annuleren vanwege het niet kunnen invullen van de zomervakantie.

Dat betekent dat het overgrote merendeel een oplossing gevonden heeft voor de onvolledige dekking. Toch vinden we het een zorgelijk signaal en ontzettend zuur voor de collega’s die het betreft. We gaan aan de slag met de door jullie aangedragen oplossingsrichtingen en komen hier bij jullie op terug.

Nieuws

We hebben gemerkt dat het nieuws over de nieuwe cao Huisartsen in loondienst tot veel reacties en vragen heeft geleid.

De druk op de huisartsenzorg neemt toe, waardoor huisartsen steeds vaker genoodzaakt zijn uit te leggen welke zorg de huisarts

Op dinsdag 30 juni j.l. was de Landelijke Ledenvergadering. In dit bericht zetten we de belangrijkste punten nog even voor