Spring naar content

Binnenkijken bij Gezondheidscentrum De Brigade in Bolsward

April 2023

Rudger Hogeveen en Hester Verburg delen als huisartsen bijna alles, behalve hun patiënten. ‘We zijn twee solisten onder één dak’, zegt Hogeveen. Dat dak is sinds een jaar helemaal nieuw: ze verhuisden van de historische binnenstad naar de groene rand van de stad. 

Uit De Dokter april 2023

Met daarin een artikel over doorontwikkeling bekostigingssysteem, Meer Tijd voor de Patiënt (MTVP) en binnenkijken bij Gezondheidscentrum De Brigade in Bolsward.

Bekijk ook

Sinds het slechte nieuws van 30 juni over de NZa-tarieven hebben we niet stil gezeten. We zijn op twee fronten

Op dinsdag 15 september a.s. organiseert LHV Academie de interessante nascholing “Jouw praktijk financieel bekeken” in Arnhem. 

Vanaf september start de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen met een nieuwe (tweede) opleidingsroute Praktijkondersteuner huisartsenzorg.