Spring naar content

Binnenkijken bij Gezondheidscentrum De Brigade in Bolsward

April 2023

Rudger Hogeveen en Hester Verburg delen als huisartsen bijna alles, behalve hun patiënten. ‘We zijn twee solisten onder één dak’, zegt Hogeveen. Dat dak is sinds een jaar helemaal nieuw: ze verhuisden van de historische binnenstad naar de groene rand van de stad. 

Uit De Dokter april 2023

Met daarin een artikel over doorontwikkeling bekostigingssysteem, Meer Tijd voor de Patiënt (MTVP) en binnenkijken bij Gezondheidscentrum De Brigade in Bolsward.

Bekijk ook

Op donderdag 14 januari 2027 luiden we het nieuwe jaar feestelijk in tijdens ons nieuwjaars diner, op de schitterende locatie

Nieuwe regels over veilig inloggen mogen er niet toe leiden dat je tijdens een visite niet bij een dossier kunt.

De LHV nam op 1 oktober in de Tweede Kamer deel aan het rondetafelgesprek over palliatieve zorg. Tijdens het gesprek