Mijn praktijkstart: Huisarts Joost Zutt
April 2023
“Ik kan vrij gemakkelijk dingen loslaten die ik niet kan veranderen”
Hoe kijken huisartsen terug op de start van hun eigen praktijk? Welke plannen zijn er voor de toekomst? En welk advies hebben zij voor andere starters? Huisarts Joost Zutt over zijn praktijkstart.

Uit De Dokter april 2023
Met daarin een artikel over doorontwikkeling bekostigingssysteem, Meer Tijd voor de Patiënt (MTVP) en binnenkijken bij Gezondheidscentrum De Brigade in Bolsward.

Bekijk ook
Op 1 juli nam de LHV deel aan een stakeholderssessie van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) over
We hebben gemerkt dat het nieuws over de nieuwe cao Huisartsen in loondienst tot veel reacties en vragen heeft geleid.
De druk op de huisartsenzorg neemt toe, waardoor huisartsen steeds vaker genoodzaakt zijn uit te leggen welke zorg de huisarts