Mijn praktijkstart: Huisarts Joost Zutt
April 2023
“Ik kan vrij gemakkelijk dingen loslaten die ik niet kan veranderen”
Hoe kijken huisartsen terug op de start van hun eigen praktijk? Welke plannen zijn er voor de toekomst? En welk advies hebben zij voor andere starters? Huisarts Joost Zutt over zijn praktijkstart.

Uit De Dokter april 2023
Met daarin een artikel over doorontwikkeling bekostigingssysteem, Meer Tijd voor de Patiënt (MTVP) en binnenkijken bij Gezondheidscentrum De Brigade in Bolsward.

Bekijk ook
Hoe stoppen we de toenemende regeldruk in de eerstelijnszorg? Die vraag stond centraal in de kennissessie die de Eerstelijnscoalitie (ELC)
Op dinsdag 17 maart j.l. was de Landelijke Leden Vergadering. Van onze afdeling waren Hanneke en Isabel aanwezig om namens
Sinds 1 januari zijn wij Ilona van Nispen tot Pannerden, praktijkhouder in Arnhem, en Ingrid Klaar, praktijkhouder in Ede (bij