Spring naar content

Mijn praktijkstart: Huisarts Joost Zutt

April 2023

“Ik kan vrij gemakkelijk dingen loslaten die ik niet kan veranderen”

Hoe kijken huisartsen terug op de start van hun eigen praktijk? Welke plannen zijn er voor de toekomst? En welk advies hebben zij voor andere starters? Huisarts Joost Zutt over zijn praktijkstart.

Uit De Dokter april 2023

Met daarin een artikel over doorontwikkeling bekostigingssysteem, Meer Tijd voor de Patiënt (MTVP) en binnenkijken bij Gezondheidscentrum De Brigade in Bolsward.

Bekijk ook

Waar maak je als huisarts de meeste impact als het gaat om duurzame zorg? Nieuw onderzoek in opdracht van het

Vanaf 1 augustus 2026 gaat de Wagro verder als De Startende Huisarts, onderdeel van LHV Afdeling Midden-Nederland. Als onderdeel van

De rol van regionale samenwerkingsverbanden wordt steeds groter. Daarom is het van belang dat huisartsen zelf aan het roer staan