Mijn praktijkstart: Huisarts Joost Zutt
April 2023
“Ik kan vrij gemakkelijk dingen loslaten die ik niet kan veranderen”
Hoe kijken huisartsen terug op de start van hun eigen praktijk? Welke plannen zijn er voor de toekomst? En welk advies hebben zij voor andere starters? Huisarts Joost Zutt over zijn praktijkstart.

Uit De Dokter april 2023
Met daarin een artikel over doorontwikkeling bekostigingssysteem, Meer Tijd voor de Patiënt (MTVP) en binnenkijken bij Gezondheidscentrum De Brigade in Bolsward.

Bekijk ook
In de kamerbrief van 9 april 2026 zet minister Aartsen (Werk en Participatie) de koers uit voor meer rust en
De uitvraag van Kwaliteitsindicatoren Farmacie (KIF) over 2025 onder apotheekhoudende huisartsen vindt dit jaar plaats van maandag 30 maart tot
Het kabinet heeft op 1 april 2026 de Tweede Kamer geïnformeerd over de voortgang rondom de beschikbaarheid van geneesmiddelen. Voor