Spring naar content

Mijn praktijkstart: Huisarts Joost Zutt

April 2023

“Ik kan vrij gemakkelijk dingen loslaten die ik niet kan veranderen”

Hoe kijken huisartsen terug op de start van hun eigen praktijk? Welke plannen zijn er voor de toekomst? En welk advies hebben zij voor andere starters? Huisarts Joost Zutt over zijn praktijkstart.

Uit De Dokter april 2023

Met daarin een artikel over doorontwikkeling bekostigingssysteem, Meer Tijd voor de Patiënt (MTVP) en binnenkijken bij Gezondheidscentrum De Brigade in Bolsward.

Bekijk ook

Weinig onderwerpen roepen zoveel vragen, twijfel en emotie op als euthanasie bij dementie. Wat mag er volgens de wet? Wat

De nieuwste editie van De Dokter valt vanaf 1 oktober bij LHV-leden op de mat. Floris Heijboer, huisarts in Utrecht,

Zorgverzekeraars geven aan dat zij de aangepaste NZa-tarieven niet eerder dan 1 januari 2027 kunnen verwerken. Tot die tijd blijf