Spring naar content

Steeds meer zij-instromende assistenten

April 2023

Op steeds meer plekken in het land organiseren zorggroepen en mbo- instellingen zij-instroomtrajecten voor doktersassistenten. Dat lost niet in één keer het assistententekort op, maar zorgt wel voor een gestage instroom van zeer gemotiveerde medewerkers. Onder meer HuisartsenOrganisatie Oost-Gelderland gebruikte daarbij het traject dat de LHV de afgelopen jaren ontwikkelde voor het werven en opleiden van zij-instromers.

Uit De Dokter april 2023

Met daarin een artikel over doorontwikkeling bekostigingssysteem, Meer Tijd voor de Patiënt (MTVP) en binnenkijken bij Gezondheidscentrum De Brigade in Bolsward.

Bekijk ook

Op 4 juni debatteert de Vaste Kamercommissie VWS met minister Sterk (VWS) over de ouderenzorg. De LHV vraagt samen met

Minister Sterk van Langdurige zorg heeft bekend gemaakt de adviezen van het Capaciteitsorgaan op te volgen. Vanaf 2027 kunnen jaarlijks

Het creëren van een praktijk als aantrekkelijke werkplek is belangrijker dan ooit. Vacatures voor nieuwe praktijkmedewerkers worden door de krapte