Gemeenten maken zich sterk voor huisvesting huisartsen
December 2024
Steeds meer gemeenten zijn zich bewust van huisvestingsproblemen bij huisartsen. Waar ze een paar jaar geleden vooral wezen op de eigen verantwoordelijkheid van de huisarts als ondernemer, zien ze nu ook een rol voor zichzelf. Gemeenten kunnen niet alle problemen oplossen, maar ze kunnen zich wél actief inspannen als huisartsen dreigen vast te lopen in de vastgoedmarkt. Dat vinden wethouders Diana van Loenen (Haarlem) en Eelco Eerenberg (Utrecht), die met collega’s de publiciteit zochten.

Wil je meer weten over huisvesting en huisvestingsproblemen? En wat wij daarin voor je kunnen betekenen? Bekijk dan onze themapagina.
Uit De Dokter december 2024
Met in dit nummer onder andere artikelen over AI in de huisartsenpraktijk, ANW-enquête, continuïteit in de huisartsenzorg en het afscheidsinterview met Karel Rosmalen.

Bekijk ook
De Landelijke Ledenvergadering van 30 juni ging over belangrijke actualiteiten in de huisartsenzorg en de politiek, over het kabinetsvoornemen om
Op 2 juli heeft het kabinet excuses gemaakt voor de rol van de overheid in de druk die op ongehuwde
Een groot aantal politieke partijen in de Tweede Kamer sprak tijdens het Kamerdebatdebat IZA/AZWA teleurstelling uit over het besluit van