Gemeenten maken zich sterk voor huisvesting huisartsen
December 2024
Steeds meer gemeenten zijn zich bewust van huisvestingsproblemen bij huisartsen. Waar ze een paar jaar geleden vooral wezen op de eigen verantwoordelijkheid van de huisarts als ondernemer, zien ze nu ook een rol voor zichzelf. Gemeenten kunnen niet alle problemen oplossen, maar ze kunnen zich wél actief inspannen als huisartsen dreigen vast te lopen in de vastgoedmarkt. Dat vinden wethouders Diana van Loenen (Haarlem) en Eelco Eerenberg (Utrecht), die met collega’s de publiciteit zochten.

Wil je meer weten over huisvesting en huisvestingsproblemen? En wat wij daarin voor je kunnen betekenen? Bekijk dan onze themapagina.
Uit De Dokter december 2024
Met in dit nummer onder andere artikelen over AI in de huisartsenpraktijk, ANW-enquête, continuïteit in de huisartsenzorg en het afscheidsinterview met Karel Rosmalen.

Bekijk ook
Het is weer tijd voor een gezellige zomeravond bij het wagro-café. Dit jaar hebben we een speciale gast: Loubna Boufrach,
ChipSoft heeft laten weten dat het is gelukt om te voorkomen dat de bij de ransomware-aanval buitgemaakte gegevens openbaar zijn
Er is media-aandacht voor de digitale tool MINDD (‘Moet ik naar de dokter?’). Dat roept vragen op over gebruik en