Spring naar content

Mijn praktijkstart: Lotte Jansen en Jasper Jonges

Februari 2023

‘We zijn allebei niet perfectionistisch, misschien zelfs ietsje makkelijk’

Hoe kijken huisartsen terug op de start van hun eigen praktijk? Welke plannen zijn er voor de toekomst? En welk advies hebben zij voor andere starters? Lotte Jansen en Jasper Jonges over hun praktijkstart.

Uit De Dokter februari 2023

Met daarin een artikel over vrij roosteren, een praktijkstart en een interview met minister Ernst Kuipers over het Integraal Zorgakkoord.

Bekijk ook

De afgelopen weken stond de bekostiging van de huisartsenzorg volop in de schijnwerpers. De NZa nam wederom een tariefbesluit waar

Op zaterdag 10 oktober nodigen wij onze LHV-afdelingsleden uit voor een bijzondere dag aan boord van het Zeilschip Hollandsch Diep.

Een eigen huisartsenpraktijk starten betekent keuzes maken. Doe je alles zelf, van huisvesting tot administratie? Of schakel je ondersteuning in