LHV-voorzitter Marjolein Tasche over IZA en AZWA
Februari 2025
Het ligt nog op de onderhandelingstafel, maar de grote lijnen liggen vast. Het Aanvullende Zorg- en Welzijnsakkoord (AZWA) zet een beweging in naar de voorkant: van zorg naar welzijn en het voorkomen van zorgvraag. Daarmee moet ook het IZA vaart krijgen. Wat gaat dit akkoord de huisarts brengen? Een gesprek met LHV-voorzitter Marjolein Tasche.

Uit De Dokter februari 2025
Met in dit nummer onder andere artikelen over de Huisartsendagen op 3 en 4 april, samenwerking op maat, het IZA en het AZWA en als dokter zelf de telefoon opnemen.

Bekijk ook
Op dinsdag 18 november om 09.45 uur doet het College van Beroep voor het Bedrijfsleven (CBb) uitspraak in de zaken die
ZN, LHV en InEen hebben de afgelopen periode intensief verkend of een landelijke uniforme regeling voor de achterwacht in de
Vanaf 2026 vernieuwen we de contributiesystematiek van de LHV. Daarmee sluiten we beter aan bij de gedachte van één LHV