Spring naar content

Mijn Praktijkstart: Sietske Jorritsma-Bosman en Rosanne van den Oord

Februari 2025

Hoe kijken huisartsen terug op de start van hun eigen praktijk? Welke plannen zijn er voor de toekomst? En welk advies hebben zij voor andere starters? Huisartsen Sietske Jorritsma- Bosman en Rosanne van den Oord over hun gezamenlijke praktijkstart.

Benieuwd naar andere verhalen van praktijkstarters? Op onze themapagina Mijn praktijkstart lees je nog veel meer!

Uit De Dokter februari 2025

Met in dit nummer onder andere artikelen over de Huisartsendagen op 3 en 4 april, samenwerking op maat, het IZA en het AZWA en als dokter zelf de telefoon opnemen.

Bekijk ook

Hoe zorgen we dat nieuwe aanbieders in de huisartsenzorg goede kwaliteit en continuïteit bieden? De LHV en het NHG hebben

Er is nog steeds veel onduidelijkheid rondom de toepassing van de zzp-wetgeving in de huisartsenzorg. Als LHV zitten we niet

De koers van de gezondheidszorg wordt voor een groot deel in Den Haag bepaald, maar steeds vaker speelt ook de