De RHO is ook van jou
Juli 2026
De regionale huisartsenorganisaties (RHO’s) krijgen een steeds belangrijker rol. Vragen en problemen in het zorgveld worden steeds meer regionaal georganiseerd en opgelost. Daarom is het van cruciaal belang dat huisartsen zelf aan het roer staan en de koers van hun RHO bepalen. Een nieuwe handreiking van de LHV geeft praktische handvatten: hoe kun je actief meedoen en je zeggenschap vergroten?

Meer lezen?
Bekijk dan onze herziene themapagina Positionering Huisartsen in de regio.
Uit De Dokter juli 2026
Met in dit nummer onder andere artikelen over het inperken van verwijsrecht, RHO’s, noodsituaties en slimme postverwerking. En natuurlijk vaste rubrieken Binnenkijken en De Tas.

Bekijk ook
In een nieuwe driedelige videoreeks laten we zien hoe mentale gezondheidsnetwerken zijn bedoeld, welke kansen ze bieden voor samenwerking en
De LHV is teleurgesteld over de reactie van het kabinet op het rapport over het opleiden van meer extramurale artsen
De Green Deal Duurzame Zorg krijgt een vervolg. Op 9 oktober ondertekenden dertien brancheorganisaties, waaronder LHV, NHG en InEen, de