Spring naar content

Binnenkijken bij Huisartsenpraktijk Hoef en Haag

Mei 2023

Praktijk met persoonlijke sfeer in een gloednieuw dorp

Nieuwe huisartsen in een nieuw dorp. Zo begonnen Larissa de With en Esther Bleeker in 2017 in Hoef en Haag, een nieuwbouwdorp (geen wijk) naast Vianen. 

Uit De Dokter mei 2023

Met daarin een artikel over Lean werken voor Meer tijd voor de patiënt (MTVP), het omarmen van klachten, een praktijkstart en een interview met nieuw bestuurslid Lammert Hoeve.

Bekijk ook

De nieuwste editie van De Dokter valt vanaf 12 november bij LHV-leden op de mat. Laurens van Ede, huisarts in

De voorgestelde Zelfstandigenwet wil zzp’ers en opdrachtgevers vooraf meer duidelijkheid bieden over de arbeidsrelatie. Volgens LHV en InEen sluiten de

De wijk groeit. Het aantal patiënten groeit mee. Maar een extra spreekkamer, een grotere wachtruimte of een werkplek voor een