Binnenkijken bij Huisartsenpraktijk Hoef en Haag
Mei 2023
Praktijk met persoonlijke sfeer in een gloednieuw dorp
Nieuwe huisartsen in een nieuw dorp. Zo begonnen Larissa de With en Esther Bleeker in 2017 in Hoef en Haag, een nieuwbouwdorp (geen wijk) naast Vianen.

Uit De Dokter mei 2023
Met daarin een artikel over Lean werken voor Meer tijd voor de patiënt (MTVP), het omarmen van klachten, een praktijkstart en een interview met nieuw bestuurslid Lammert Hoeve.

Bekijk ook
De afgelopen weken stond de bekostiging van de huisartsenzorg volop in de schijnwerpers. De NZa nam wederom een tariefbesluit waar
Op 1 september 2026 vindt een extra Landelijke Ledenvergadering plaats waarin wordt besloten over het onderhandelingsresultaat ‘Cao Huisartsen in loondienst’.
Op dinsdag 15 september a.s. organiseert LHV Academie de interessante nascholing “Jouw praktijk financieel bekeken” in Arnhem.