Spring naar content

Kennismaking met de nieuwe LHV-voorzitter: Marjolein Tasche

November 2023

Veel LHV-leden vonden het tijd voor een huisarts als boegbeeld van de LHV. Marjolein Tasche is er een. Althans, ze begón haar loopbaan als huisarts, daarna ging ze al snel richting management en bestuur. Vanaf 1 januari 2024 wordt ze voorzitter van de LHV. Terug bij haar eerste liefde. ‘Huisartsen hebben een spilfunctie in toekomstbestendige zorg.’

Uit De Dokter november 2023

Met artikelen over toekomst huisartsenzorg, thuiswonende ouderen en een kennismaking met nieuwe voorzitter Marjolein Tasche.

Bekijk ook

De nieuwste editie van De Dokter valt volgende week bij LHV-leden op de mat. Gerdine Honing-De Lange, arts in opleiding

Huisartsenpraktijken met meer dan 25 zorgverleners zijn verplicht een cliëntenraad in te stellen. De LHV zet zich in, net als

Op 3 juni vond onze landelijke ledenvergadering plaats. De afgevaardigde huisartsen bespraken ideeën voor een beter bekostigingssysteem voor de huisartsenzorg.