Spring naar content

Binnenkijken bij huisartsenpraktijk De Linde in Hoogeveen

Oktober 2025

Na jaren uitkijken op binnenmuren, was de belangrijkste wens: daglicht. Bovendien waren er meer spreekkamers nodig. Beide is volop gelukt, vertelt Karlijn Joustra. Met haar twee medepraktijkhouders, van wie één inmiddels is gestopt, betrok ze anderhalf jaar geleden een nieuwe praktijkruimte. Praktijk De Linde in Hoogeveen werd afgelopen voorjaar tweede in de strijd om de LHV Bouwprijs.

Uit De Dokter oktober 2025

Met in dit nummer onder andere artikelen over huisartsenzorg op straat, afspraken over zorg voor Wlz-patiënten en vijf vragen over patiëntenstop. En natuurlijk vaste rubrieken Binnenkijken en De Tas.

Bekijk ook

Op 1 juli nam de LHV deel aan een stakeholderssessie van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) over

We hebben gemerkt dat het nieuws over de nieuwe cao Huisartsen in loondienst tot veel reacties en vragen heeft geleid.

De druk op de huisartsenzorg neemt toe, waardoor huisartsen steeds vaker genoodzaakt zijn uit te leggen welke zorg de huisarts