Mijn praktijkstart: Samantha Smeets en Michelle Bremers
Mei 2023
‘Nu Samantha en ik het samendoen voel ik me veel meer “baas” dan hiervoor’
Hoe kijken huisartsen terug op de start van hun eigen praktijk? Welke plannen zijn er voor de toekomst? En welk advies hebben zij voor andere starters? Huisarts Samantha Smeets over haar start als duo-praktijkhouder samen met Michelle Bremers, die sinds vijf jaar praktijkhouder is.

Uit De Dokter mei 2023
Met daarin een artikel over Lean werken voor Meer tijd voor de patiënt (MTVP), het omarmen van klachten, een praktijkstart en een interview met nieuw bestuurslid Lammert Hoeve.

Bekijk ook
We organiseren een bijzondere ledenbijeenkomst waarin we kennismaken met het nieuwe ambassadeursteam en afscheid nemen van de huidige ambassadeurs die
Er is nog steeds veel onduidelijkheid rondom de toepassing van de zzp-wetgeving in de huisartsenzorg. Als LHV zitten we niet
De koers van de gezondheidszorg wordt voor een groot deel in Den Haag bepaald, maar steeds vaker speelt ook de