ANW-zorg vraagt gelijkwaardige verdeling van diensten en stip op horizon
December 2024
Het ANW-actieplan heeft gewerkt. Uit recent gehouden peilingen blijkt dat de overgrote meerderheid van huisartsen tevreden is over de veranderingen die per 1 april 2023 zijn ingevoerd. Toch blijft er actie nodig om het doel te bereiken: een gelijke verdeling van diensten en een toekomstbestendige organisatie van de huisartsen-spoedzorg.

Wil je meer weten over ANW en het actieplan? Kijk dan op onze themapagina.
Uit De Dokter december 2024
Met in dit nummer onder andere artikelen over AI in de huisartsenpraktijk, ANW-enquête, continuïteit in de huisartsenzorg en het afscheidsinterview met Karel Rosmalen.

Bekijk ook
De voorgestelde Zelfstandigenwet wil zzp’ers en opdrachtgevers vooraf meer duidelijkheid bieden over de arbeidsrelatie. Volgens LHV en InEen sluiten de
De wijk groeit. Het aantal patiënten groeit mee. Maar een extra spreekkamer, een grotere wachtruimte of een werkplek voor een
Een betere aansluiting tussen zorg en ondersteuning in de wijk voor de jeugd: dat is het doel van de nieuwe